#1 13-04-2013 16:45:32

Sorgal

Straznik

Zarejestrowany: 13-04-2013
Posty: 3
Punktów :   

Sorgal - złodziej z sumieniem

Dzień jest wyjątkowo upalny, a Ty znajdujesz się właśnie w starej części miasta Stormwind. Zmęczony postanawiasz udać się do karczmy, by tam ulżyć sobie kuflem zimnego piwa. Otwierasz drzwi, a Twój zmysł węchu atakowany jest natychmiast odorem potu stałych bywalców, różnymi zapachami (niekoniecznie przyjemnymi) wydobywającymi się z kuchni oraz alkoholem rozlanym na środku sali. Mimo wszystko, postanawiasz wejść do środka i coś zamówić. Podchodzisz do barmana i rzucając mu kilka monet na bar, prosisz o kufel piwa. Ten z uśmiechem zgarnia monety i wydaje Ci kufel złocistego trunku.
- Jesteś tu nowy, co? Nigdy wcześniej Cię tu nie widziałem. Jak się nazywasz? - zadaje Ci pytanie i patrzy na Ciebie z zaciekawieniem.
- Nie mam zwyczaju przedstawiać się obcym, narazie mów mi Sorgal
- Nie... Nie słyszałem o Tobie. Jednak chętnie się wszystkiego dowiem. Wyglądasz na ciekawszego rozmówcę, niż ta zgraja zapijaczonych obiboków. Skąd do nas przybyłeś i w jakim celu? - Twój rozmówca wyraźnie stara się nawiązać z Tobą bliższy kontakt, jednocześnie nie zapominając o swoich obowiązkach. Właśnie chwycił za ścierkę, która nie wyglądała na zbyt czystą i zaczął nią wycierać mokre kufle.
- Pochodzę z Noldrassilu, ale cel mojej podróży zachowam w tajemnicy.
- O proszę! Ciekawe rzeczy opowiadasz. Wiesz co? Polubiłem Cię. Jesteś bardzo ciekawą osobą. Masz - podaje Ci kufel piwa - Na koszt firmy! - puszcza do Ciebie oczko i na chwilę znika za drzwiami kuchni by sprawdzić ile czasu trzeba czekać na gulasz, bo goście się już niecierpliwią. W końcu widzisz jak wychodzi z tamtego pomieszczenia młoda, atrakcyjna kobieta niosąca na tacy dwie misy dania. Podchodzi z nim do jednego stolika i kładzie przed dwójką podpitych gości. Gdy Ci zobaczyli szarobrązową papkę na swoim talerzu, a w niej pływające dziwne kawałki czegoś w niczym nie przypominającego mięsa, zaczęli wrzeszczeć:
- Co to do cholery ma być?! Kpisz sobie z nas dziewko? - Jeden z nich chwycił ją za włosy tak, że kobieta nie mogła się ruszyć. Zapiszczała ze strachu gdy zobaczyła podnoszącego się drugiego mężczyznę i zmierzającego w jej kierunku. Zrobił zamach i z całej siły uderzył ją w twarz. Z nosa pociekła jej cieniutka strużka krwi. Nikt z obecnych w karczmie nie zareagował. Niektórzy zdawali się w ogóle nie dostrzegać tej sytuacji, a inni oczekiwali rozwoju wypadków. Nawet barman, który już wrócił, zajął się ustawianiem butelek z winem ignorując całe zajście. Kobieta była  całkowicie zdana na ich łaskę. Krzyknęła tylko:
- Pomocy! - i przelotnie spojrzała w Twoje oczy...
- Macie kilka sekund, za zostawienie tej kobiety i wyjście stąd, zanim ja wstanę i osobiście Was wyrzucę - elf sięga do kieszeni swej skórkowej kurtki.
Dwóch mężczyzn słysząc Twoje słowa wybuchnęło śmiechem.
- Lepiej się w to nie mieszaj, to może Cię oszczędzimy - i wrócili do znęcania się nad kobietą. Zerwali z niej górną część ubioru, pozostawiając ją w samym tylko staniku. Dziewczyna chciała się wyrwać, jednak byli oni zbyt silni. Jedyne co mogła robić to krzyczeć i błagać ich by przestali.
- Ostrzegałem. - Elf w chwile wyrwał swoją rękę z kieszeni trzymając w niej małe ostrze i rzucił w jednego ze zbirów trafiając go w ramię. Napastnicy rzucili się do drzwi potykając się o stoły.
- Bądź na następny raz ostrożna - Sorgal pomógł wstać kobiecie, po czym sam udał się do wyjścia.


Późnym popołudniem, postanowiłeś udać się do portu. Trochę ruchu nikomu nie zaszkodzi, a i może jakieś ciekawe zlecenie Ci wpadnie? W końcu jesteś tu nowy i trochę pieniędzy by się przydało. Nagle czujesz dziwne uczucie. Ktoś Cię.... Śledzi? Odwracasz się i nie dostrzegasz nikogo. Postanawiasz się tym nie przejmować i iść dalej. Dostrzegasz jednak kartkę leżącą przed Tobą. Nie było jej tam wcześniej. Schylasz się po nią, rozkładasz i czytasz:

'Widziałem całe zajście w karczmie. Myślę, że nam się przydasz. Przyjdź dziś do zamku znajdującego się na południu od stolicy... Możesz tylko zyskać.'




CZĘŚĆ POZA KLIMATEM


Imię: Aleksander
Wiek: 16
Klasa: Rogal
Specjalizacje: Assasination PvE 5,3kgs / Subtlety PvP 5,4kgs
Profesje: Engi / Min
Preferowany rodzaj rozgrywki: Odpowiada mi wszystko, dostosuje się do Was.
SS z ekranu logowania:http://zapodaj.net/47a8f547ed974.jpg.html

- Opowiedz nam coś o sobie (czym się interesujesz, zajmujesz etc.) :) No w sumie interesuje się fantasy / sf. Lubię historie, tym podobne rzeczy. Jak wcześniej pisałem nazywam się Olek, mieszkam w Katowicach na Śląsku. Aktualnie chodzę do `` gimbazy ``
- Dlaczego postanowiłeś/aś do nas dołączyć? RPiłem z Wami podczas jednej z Waszych sesji i wydajecie mi się sensowni, a poza tym tworzycie fajny zespół ( Jak zaobserwowałem podczas tejże sesji :p )
- Czego od nas wymagasz? Ciekawych sesji, miłego towarzystwa i takich tam.

Offline

 

#2 13-04-2013 18:51:00

 Ektelion GM

Wódz

Zarejestrowany: 04-03-2013
Posty: 17
Punktów :   
Imię:: Ektelion
Nazwisko:: Nie używa.
Pseudonim:: Draenei
Rasa:: Draenei
Klasa:: Rycerz Śmierci

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

Już widziałem jak grasz i jestem na TAK

Offline

 

#3 13-04-2013 20:46:36

 Rettor

Szeregowy

Call me!
Zarejestrowany: 01-04-2013
Posty: 11
Punktów :   
Pseudonim:: Rettor
Rasa:: Człowiek
Klasa:: Paladyn

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

Ja również jestem na TAK jeśli mogę :)


"Na głowie kwietny ma wianek,
w ręku zielony badylek,
a przed nią bierzy baranek,
a nad nią lata motylek"

Offline

 

#4 13-04-2013 23:40:58

 Dea Akasha

Szeregowy

Skąd: Draenor
Zarejestrowany: 02-03-2013
Posty: 20
Punktów :   
Imię:: Dea Akasha
Nazwisko:: nie używa
Pseudonim:: Dea
Rasa:: Draenei
Klasa:: Kapłanka

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

Troszkę mało;)
Ale ogólnie po wspólnej sesji RP jestem ZA okresem próbnym :)


Bądź mi przyjacielem, a obronię Cię mocą światła;
bądź mi wrogiem, a zniszczę Cię mocą cienia.

Offline

 

#5 14-04-2013 12:43:47

Tardir

Szeregowy

Zarejestrowany: 01-04-2013
Posty: 3
Punktów :   

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

No jeśli sprawdzony gracz to chyba nie ma o czym mówić :p podanie to nie wszystko. Na Tak.


,,Zostań władca własnego życia, zanim inni wezmą Ci je z przed nosa"


,,Siła zwierzęcej intuicji"

Offline

 

#6 14-04-2013 15:43:03

 Mannimarco

Szeregowy

Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 24-03-2013
Posty: 14
Punktów :   
Imię:: Wojciech
Pseudonim:: Manni
Rasa:: Człowiek
Klasa:: Czarny Mag

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

Tak


Ezekiel 25:17 [...] And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee

Offline

 

#7 14-04-2013 17:20:53

Mistrz Gry

Wszechmocny

Skąd: Wszechobecny
Zarejestrowany: 02-03-2013
Posty: 38
Punktów :   

Re: Sorgal - złodziej z sumieniem

PODANIE ZAAKCEPTOWANE

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.survival.pun.pl www.grabakugan-pbf.pun.pl www.skerls.pun.pl www.pogadanki17.pun.pl www.ekonomia1zaoczne.pun.pl