#1 04-03-2013 23:43:27

Mistrz Gry

Wszechmocny

Skąd: Wszechobecny
Zarejestrowany: 02-03-2013
Posty: 38
Punktów :   

Jadalnia

http://oi49.tinypic.com/2cs6ngm.jpg


Jadalnia była jednym z lepiej urządzonych miejsc w zamku. Można by rzec, że była jego wizytówką. Stoły zawsze zastawione jedzeniem i alkoholem, na ścianach zawieszone złoto-niebieskie ozdoby, symbolizujące zarówno siłę Przymierza, jak i samo bractwo. Jednak mimo całego przepychu, można było czuć się tam swobodnie.
Pomieszczenie to było bardzo widne dzięki olbrzymim oknom. Na jednej ze ścian znajdował się sporych rozmiarów kominek, nad którym wisiał portret wodza klanu- Laariza. Wszyscy chętnie brali udział w częstych biesiadach odbywających się własnie tutaj.

Offline

#2 03-04-2013 12:47:38

 Dea Akasha

Szeregowy

Skąd: Draenor
Zarejestrowany: 02-03-2013
Posty: 20
Punktów :   
Imię:: Dea Akasha
Nazwisko:: nie używa
Pseudonim:: Dea
Rasa:: Draenei
Klasa:: Kapłanka

Re: Jadalnia

Dea weszła do jadalni. Po długiej podróży była bardzo zmęczona i marzyła wyłącznie o tym, by móc skosztować smakowitych rzeczy czekających w siedzibie. Gdy tylko weszła do pomieszczenia, natychmiast usiadła przy stole i zaczęła łapczywie jeść i popijać jadło winem.
- W końcu w domu... - wyszeptała zadowolona i wyciągnęła swoje kopyta pod stołem. - Ciekawe tylko, co tu tak pusto?
Jednak nie zastanawiała się nad tym długo, gdyż przymknęła oczy i zapadła w lekki sen.


Bądź mi przyjacielem, a obronię Cię mocą światła;
bądź mi wrogiem, a zniszczę Cię mocą cienia.

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.blackblood.pun.pl www.czarnyodyniec.pun.pl www.teambadboys.pun.pl www.zajefizjo.pun.pl www.crazy.pun.pl